Rüyada sevgilisini eve almak

Rüyada sevgilisini eve almak maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına, o masumların bedduasını alacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, galibiyetlerinin artacağına, belaya ve derde düşeceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisini eve almak gördüyseniz:

  • Başınıza gelen türlü şeyin çok daha farklı nedenleri olabilir.

Rüyada sevgilisini bırakmak kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, dış ticarete atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek kısmetlerinin artacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisini saklamak korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisini kovmak sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, tarımla uğraşanların bereketli bir dönem geçireceklerine ve kazançta artış olacağına yorulur.

Rüyada sevgilisini görmek rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilisini eve almak çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisini öpmek kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisini zayıflamış görmek dolandırılacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments