Rüyada sevgilisini kovmak

Rüyada sevgilisini kovmak güç ve kudret kazanacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, psikolojik sorunların geride kalacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisini kovmak gördüyseniz:

  • Ortak işlerin karlı geri dönüşleri olabilir.

Rüyada sevgilisini bırakmak işlerdeki verimin artacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisini saklamak işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine inanılır.

Rüyada sevgilisini eve almak hak yolunu tutacağına, muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisini kovmak yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına tabir olunur.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada sevgilisini görmek kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra sıkıntıya yaratacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına işarettir.

Rüyada sevgilisini öpmek yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, ev içinde mutluluğun artacağına alamet eder.

Rüyada sevgilisini balkonda görmek hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments