Rüyada şeytanın sizi boğduğunu görmek

Rüyada şeytanın sizi boğduğunu görmek zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, kendisi için mal mülk alacağına inanılır.

Rüyada şeytanın sizi boğduğunu gördüyseniz:

  • Geçmişe dönük hislerinizin yeniden ortaya cıkması sizi rahatsız edebilir.

Rüyada şeytanın sizi boğduğunu görmek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına tabir olunur.

Rüyada şeytanın boğduğunu görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine yorulur.

Rüyada şeytanın sizi boğması işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, büyük atılımların yapılacağına delalet eder.

Rüyada şeytanın sizi korkutması yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına yorulur.

Rüyada birinin sizi boğduğunu görmek özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına inanılır.

Rüyada kardeşini boğduğunu görmek başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisini boğduğunu görmek ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada birinin kedi boğduğunu görmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments