Rüyada su böreği yapmak

Rüyada su böreği yapmak düşmanından kurtulmaya, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine ve huzurunun bozulacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına delalettir.

Rüyada su böreği yapmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.

Rüyada puf böreği çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyük atılımların yapılacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada böreği görmek başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada saç böreği pişirmek akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına tabir olunur.

Rüyada kol böreği yapmak işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına tabir olunur.

Rüyada ot böreği görmek yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada şam böreği görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada laz böreği görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, birçok dertle muhatap olacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada su böreği yapmak kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments