Rüyada suratında yara görmek

Rüyada suratında yara görmek yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına delalet etmektedir.

Rüyada suratında yara gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı geliştirmek veya yaptığınız bağlantılar kanalıyla daha iyi bir hayat kurmak için gereken her şeye sahipsiniz.

Rüyada suratında yara görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada suratında çil görmek başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına inanılır.

Rüyada suratında lekeler görmek tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada suratında kan görmek insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına işarettir.

Rüyada kadının suratında kıl çıkması kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine yorulur.

Rüyada suratında sakal görmek işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada suratında kıl görmek özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine işaret eder.

Rüyada suratında sivilce görmek başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments