Rüyada tanımadığın biriyle buluşmak

Rüyada tanımadığın biriyle buluşmak maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, mal ve para biriktireceğine, bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, her türlü konforsa sahip olunacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, zorlukları teker teker aşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biriyle buluşmak gördüyseniz:

  • Analitik zekanız diğerlerinden çok daha iyi çalışıyor.

Rüyada hiç tanımadığın biriyle dertleşmek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, sağlıkla ilgili gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın biriyle iyi anlaşmak herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalettir.

Rüyada tanımadığın biriyle barışmak eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın biriyle dövüşmek rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın biriyle buluşmak hem dua alacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına işarettir.

Rüyada tanımadığın biriyle duş almak dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biriyle tanışmak sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine delalet eder.

Rüyada tanımadığın biriyle çıkmak uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Tümkaya

Tanımadığım bir kız beni Adana’da buluşmaya çağırıyordu ve buluşmaya gitmedim Hatay’da oturuyorum.