Rüyada tanımadığın biriyle çıkmak

Rüyada tanımadığın biriyle çıkmak atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, huzurlu günlerin biteceğine, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına tabir olunur.

Rüyada tanımadığın biriyle çıkmak gördüyseniz:

  • Karlı zannettiğiniz şeylere para yatırmak için hemen harakete geçmeniz hatalı olur, insanlar size hiç hesapta olmayan kolaylıklar yapabilirler.

Rüyada tanımadığın biriyle dövüşmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına inanılır.

Rüyada tanımadığın biriyle tanışmak yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada tanımadığın biriyle çıkmak şansın yüze güleceğine, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine delalettir.

Rüyada tanımadığın biriyle buluşmak güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına tabir olunur.

Rüyada tanımadığın biriyle gitmek başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına rivayet eder.

Rüyada tanımadığın biriyle iyi anlaşmak büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hiç tanımadığın biriyle öpüşmek bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın biriyle barışmak azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments