Rüyada tepsiyle tatlı yapmak

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, onu borçtan kurtaracağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak gördüyseniz:

  • Koşullar farklılaşıyor.

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada tepsiyle tatlı yemek ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına tabir olunur.

Rüyada tepsiyle tatlı almak uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada tepsiyle tatlı görmek beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, enerjisini toplayacağına inanılır.

Rüyada tepsiyle baklava görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına inanılır.

Rüyada tepsiyle yemek görmek deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tepsiyle börek görmek zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada tepsiyle poğaça görmek kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments