Rüyada tepsiyle börek görmek

Rüyada tepsiyle börek görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, emeklerinin yarıda kalacağına, bolluğun sürekli olacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, tüm kederinin uçup gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada tepsiyle börek gördüyseniz:

  • Yanlış bilgilendirme veya asılsız haberler türünde işlerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada tepsiyle börek görmek her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına tabir olunur.

Rüyada tepsiyle börek herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tepsiyle kadayıf görmek neşenin ve mutluluğun geleceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına inanılır.

Rüyada tepsiyle poğaça görmek hanesindeki rızkın da artacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına delalettir.

Rüyada tepsiyle yemek görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tepsiyle baklava görmek dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile yüzleşmesi gerekeceğine yorulur.

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada tepsiyle çay görmek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, rüya sahibinin muradına ereceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments