Rüyada tepsiyle baklava görmek

Rüyada tepsiyle baklava görmek hanesinin bollukla dolacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına işaret eder.

Rüyada tepsiyle baklava gördüyseniz:

  • Göz önünde bulunmaktan kaçınmamanız durumunda imajınızı güçlendirebilir ya da takdir edilebilirsiniz.

Rüyada tepsiyle baklava görmek toparlanacağına, kendine geleceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tepsiyle baklava yemek kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tepsiyle baklava dağıtmak alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına alamet eder.

Rüyada tepsiyle börek görmek başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye delalet etmektedir.

Rüyada tepsiyle yemek görmek günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada tepsiyle poğaça görmek karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına yorulur.

Rüyada tepsiyle kadayıf görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments