Rüyada uzak bir yere tayin olmak

Rüyada uzak bir yere tayin olmak hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzak bir yere tayin olmak gördüyseniz:

  • Ortak kaynaklar, anlaşmalar veya akıl sağlığı vurgulanıyor.

Rüyada uzak bir yere tayin olmak yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına işaret eder.

Rüyada tayin olduğu yere gitmek kazancını katbekat arttıracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine yorulur.

Rüyada başka yere tayin olmak başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka bir yere tayin olmak etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzak yere gitmek haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına işarettir.

Rüyada yürüyerek uzak bir yere gitmek aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada uzak bir yere gideceğini görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada uzak bir yere çalışmaya gitmek ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments