Rüyada uzun boylu biri

Rüyada uzun boylu biri maaşının artacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada uzun boylu biri gördüyseniz:

  • Erkekseniz karşı cins ilişkileri, kadınsanız parasal açıdan şanslı olabilirsiniz.

Rüyada uzun boylu kadın verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına delalettir.

Rüyada uzun boylu erkek büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada uzun boylu biri aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, kimseye borçlanmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun boylu arkadaş görmek ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına inanılır.

Rüyada uzun boylu damat görmek rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, en yukarılara çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bir ölüyü uzun boylu görmek gelirini ve rızkını kaybedeceğine, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun boylu erkekler görmek tatsız sözlerin de unutulacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya rivayet eder.

Rüyada uzun boylu erkekle konuşmak kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına yorulur.