Rüyada uzun boylu erkekler görmek

Rüyada uzun boylu erkekler görmek başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, para sıkıntısının olmayacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine tabir olunur.

Rüyada uzun boylu erkekler gördüyseniz:

  • Bazı konuları ertelemeye veya üstünde durmamaya çalışsanız da, net olunması ya da tepki verilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada uzun boylu erkekler görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada uzun boylu biri eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzun boylu kadın ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına yorulur.

Rüyada uzun boylu erkek kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına delalettir.

Rüyada bir ölüyü uzun boylu görmek hayırlı yollar keşfedeceğine, karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına yorulur.

Rüyada uzun boylu bir erkek görmek yeni bir ortama gireceğine, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu adam görmek sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu birini görmek uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına işarettir.