Rüyada düşmanını uzun boylu görmek

Rüyada düşmanını uzun boylu görmek işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine, bol kazanç elde edileceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, kazancının azalmayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada düşmanını uzun boylu gördüyseniz:

  • Sizi bazı konularda zorlayan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada düşmanını uzun boylu görmek fırsatların istenmeden harcanacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmanını kısa boylu görmek rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, variyet sahibi olacağına yorulur.

Rüyada uzun boylu kadın başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada uzun boylu biri endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun boylu erkek sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada uzun boylu erkekler görmek çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu birini öpmek hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu köpek görmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına, dünya malına kavuşulacağına rivayet etmektedir.