Rüyada vücuttan sıvı çıkması

Rüyada vücuttan sıvı çıkması onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, her zaman çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada vücuttan sıvı çıkması gördüyseniz:

  • Duygusal konular maddi, manevi veya fiziksel anlamda sizi engelliyor olabilir.

Rüyada vücuttan sıvı çıkması verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada vücuttan sıvı gelmesi düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vücuttan yeşil sıvı akması ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan beyaz sıvı çıkması kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücuttan sıvı akması iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada vücuttan yeşil sıvı çıkması çok güzel bir mevkiye geleceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına tabir olunur.

Rüyada sıvı gelmesi sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıvı akması niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments