Rüyada yakın arkadaşının içki içtiğini görmek

Rüyada yakın arkadaşının içki içtiğini görmek vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada yakın arkadaşının içki içtiğini gördüyseniz:

  • Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz.

Rüyada yakın arkadaşının içki içtiğini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine işaret eder.

Rüyada en yakın arkadaşının sigara içtiğini görmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının içki içtiğini görmek yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada erkek arkadaşının içki içtiğini görmek nefsine uyacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada içki içmeyen birinin içki içtiğini görmek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, masrafların altında kalacağına rivayet eder.

Rüyada bir arkadaşının içki içtiğini görmek çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada içki içtiğini görme arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada içki içtiğini söylemek malından ve parasından ziyan edeceğine, helal kazanca sahip olunacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments