Rüyada yatak dolabı görmek

Rüyada yatak dolabı görmek vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, sağlığının yerine geleceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada yatak dolabı gördüyseniz:

  • İş birlikleriniz veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işleriniz yolunda gitmeye başlayabilir.

Rüyada yatak dolabı görmek hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına delalet eder.

Rüyada beyaz yatak dolabı görmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, günaha gireceğine yorulur.

Rüyada beyaz yatak odası dolabı görmek yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatak odası dolabı görmek bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada dolabi kilitlemek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yiyecek dolabı onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine delalet eder.

Rüyada erzak dolabı görmek her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine işaret eder.

Rüyada dolabı dolu görmek dünya malına doymak bilmeyeceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments