Rüyada yeni alınan ev görmek

Rüyada yeni alınan ev görmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni alınan ev gördüyseniz:

  • Düşüncesizce yaptığınız veya çevrenize yenilikleri kanıtlama eğiliminiz nediniyle yaptığınız yatırımlardan para kaybına uğrayabilirsiniz.

Rüyada yeni alınan ev görmek batıl amele, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni alınan telefon görmek huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına delalet eder.

Rüyada yeni alınan araba görmek ele geçen kazancın günden güne azalacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına delalet eder.

Rüyada yeni alınan ayakkabı görmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni alınan arabanın çalınması sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, sıkıntılı günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni alınan telefonun kırılması gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada yeni alınan ayakkabının çalınması sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada yeni alınan evde yılan görmek işlerinde berekete kavuşacağına, kazançlı işler yapılacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments