Rüyada yorgan gördüm

Rüyada yorgan gördüm çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzursuz günlerin başgöstermesine neden olacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına işarettir.

Rüyada yorgan gördüm gördüyseniz:

  • Yapmak istediklerinizin bilincinde, kararlı bir şekilde hareket edeceksiniz.

Rüyada yorgan herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yorgan gördüm kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına işaret eder.

Rüyada yorgan yüklenmek yaşanan hastalıkların sona ereceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan uçması iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yorgan sermek mutsuz ve huzursuz olacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.

Rüyada yün yorgan köpümek kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan dökmek dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına tabir olunur.

Rüyada mor yorgan görmek eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments