Rüyada yorgan hazırlamak

Rüyada yorgan hazırlamak sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, umutlarının da tükeneceğine, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan hazırlamak gördüyseniz:

  • Sizi uzlaşmak zorunda bırakacak konuşmalara muhatap bırakılabilirsiniz.

Rüyada yorgan eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, sorunlarını bitireceğine işarettir.

Rüyada saten yorgan geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada yorgan hazırlamak uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada yorgan sırınması kendi işini kurmak için adım atacağına, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan içi görmek bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada yorgan yemek kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına delalet eder.

Rüyada yorgan kaplamak ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada yorgan yıkama bol kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, insan sevindireceğine, dua alacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments