Rüyada yüzüne kapı kapatılması

Rüyada yüzüne kapı kapatılması günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüne kapı kapatılması gördüyseniz:

  • Anlaşmalar sırasında uzun saatler süren konuşmalara katlanılması gerekebilir.

Rüyada yüzüne kapı kapatılması bunun farkına varacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocanın yüzüne kapı kapatmak hayırlı bir işe iştirak edileceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine delalettir.

Rüyada düşmanın yüzüne kapı kapatmak tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzüne kapı kapatması çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzüne kapı çarpmak çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine işarettir.

Rüyada yüzüne kapı çarpması sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, güven kaybı yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin yüzüne kapı kapatmak kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin yüzüne kapı kapatmak insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.