Rüyada zincirle bağlı at görmek

Rüyada zincirle bağlı at görmek yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına delalettir.

Rüyada zincirle bağlı at gördüyseniz:

  • Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler vereceğiniz kararlar üzerinde etkili olabilir.

Rüyada zincirle bağlı at görmek malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına işaret eder.

Rüyada zincirle bağlı köpek görmek yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada zincirle bağlı köpekler görmek sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada zincirle boğulmak rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına yorulur.

Rüyada birini zincirle dövmek zor durumlarda kalacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına yorulur.

Rüyada zincirle köpek gezdirmek maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine işaret etmektedir.

Rüyada zincirle dövmek kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, hastalıklarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada zincirle sallanmak zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments