Rüyada ahşap çerçeve görmek

Rüyada ahşap çerçeve görmek çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahşap çerçeve gördüyseniz:

  • Verimli konuşmalar veya bilginizi gösterebileceğiniz girişimler ön plana çıkabilir.

Rüyada ahşap çerçeve görmek gelirin tükeneceğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada varaklı çerçeve hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada çerçeve bal görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına yorulur.

Rüyada çerçeve seçmek doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, tasaların ve üzüntülerin biteceğine işarettir.

Rüyada kahverengi çerçeve girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada çerçeve ihya kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine işaret eder.

Rüyada boş çerçeve görmek girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine delalet eder.

Rüyada cam çerçeve silmek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.