Rüyada bir başkasını şişman görmek

Rüyada bir başkasını şişman görmek bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, sorunların günden güne artacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasını şişman gördüyseniz:

  • Farklı kültürleri ya da farklı felsefeleri tanımanızı sağlayacak işlerle ilgilenmeniz hayata daha geniş açıdan bakmanızı, size ilham veren kişilerle bir araya gelmenizi ya da hoşlandığınız şeylerle ilgilenmenizi sağlayabilir.

Rüyada bir başkasını şişman görmek söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine inanılır.

Rüyada başkasını şişman görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, isteklerini yerine getireceğine tabir olunur.

Rüyada şişman insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada şişman bebek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, her daim allah yolunda yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişman görmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına delalet eder.

Rüyada şişman gelin onu uyaracağına, yokluk nedir bilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şişman öküz görmek bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına delalet eder.

Rüyada şişman birini taşımak az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments