Rüyada boklu çukura düşmek

Rüyada boklu çukura düşmek ilişkilerin noktalanacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, tartışma yaşayacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bir sebeple işsiz kalınacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüyada boklu çukura düşmek gördüyseniz:

  • Bazı tavırlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada boklu çukura düşmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına alamet eder.

Rüyada boklu el özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada boklu bez zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada boklu su kendi geleceğine, hayır vereceğine alamet eder.

Rüyada tuvalet boklu alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boklu don görmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada boklu dere yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına işaret eder.

Rüyada boklu yol görmek hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments