Rüyada boyunun uzun olması

Rüyada boyunun uzun olması maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, sevaplarıyla allah’ın sevgisini kazanacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, kişinin alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada boyunun uzun olması gördüyseniz:

  • Kültürel birikimi olan gruplara dahil olmanız durumunda, olaylar beklenmedik bir yönde ilerlemeye başlayabilir.

Rüyada boyunun uzun olması sevdiğini söyleyeceğine, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına delalettir.

Rüyada başkasının boyunun uzun olduğunu görmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada boyunun çok uzun olduğunu görmek aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, bunu da herkese ilan edeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin boyunun uzun olduğunu görmek karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına delalet eder.

Rüyada birinin boyunun çok uzun olduğunu görmek inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada boyunun kısalması helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına alamet eder.

Rüyada boyunun ölçülmesi değer verdiği gibi kıymet göreceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada boyunun kıllanması ailesini hem gururlandıracağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.