Rüyada boyunun kısalması

Rüyada boyunun kısalması rüya sahibinin yalnızlaşacağına, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, herkesin takdirini toplayacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, kişinin daha çok kazanacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına inanılır.

Rüyada boyunun kısalması gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda yaşadığınız hareketlilik size bazı kalpleri fethetmek için cesaret toplamanıza yardımcı olabilir.

Rüyada boyunun kısalması adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına işarettir.

Rüyada boyunun ölçülmesi çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, zorlukların artacağına delalettir.

Rüyada saç boyunun kısalması insanlardan bir süre uzak duracağına, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada boyunun kıllanması işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada boyunun tutulması duyguların karşılık bulacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin boyunun uzaması üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye tabir olunur.

Rüyada boyunun uzun olması iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.