Rüyada boyunun ölçülmesi

Rüyada boyunun ölçülmesi gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, ticarete atılacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, mutluluğunun artacağına, süzüleceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına delalettir.

Rüyada boyunun ölçülmesi gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir aydasınız.

Rüyada saç boyunun kısalması lüksünün ve konforunun da baki olacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada boyunun tutulması uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine inanılır.

Rüyada boyunun kıllanması geçim sıkıntısının olmayacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada boyunun ölçülmesi hem ün sahibi olacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına inanılır.

Rüyada boyunun kısalması haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, işlerin yakın zamanda bozulacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinin boyunun kısalması iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada boyunun uzun olması hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kardeşinin boyunun uzaması kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.