Rüyada çiçek ve su görmek

Rüyada çiçek ve su görmek tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, yanlış adımlar atacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, çok büyük bir işin başına getirilmeye işaret eder.

Rüyada çiçek ve su gördüyseniz:

  • Akıl dışı durumlar ya da yaklaşımlar söz konusu olabilir.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek alışveriş yapacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada çiçek bahçesinden çiçek toplamak tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek tarlasında çiçek toplamak bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına delalettir.

Rüyada çiçek mor işlerinin kolaylaşacağına, hayatının bir anda renkleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiçek hazırlamak resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, kederden ve stresten kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek dökülmesi anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine delalet eder.

Rüyada kuş ve çiçek görmek bir yandan cenaze olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine tabir olunur.

Rüyada çiçek dikmek iyi bir zanaatkar olunacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments