Rüyada duasının kabul olmadığını görmek

Rüyada duasının kabul olmadığını görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duasının kabul olmadığını gördüyseniz:

  • Ufak tefek gerilimler yaşansa da, kısa sürecek, takılmamalısınız.

Rüyada duasının kabul olmadığını görmek evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada duasının kabul olduğunu görmek bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, tabiri caizse dişinden, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına delalettir.

Rüyada orucun kabul olmadığını görmek silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, günlerini bunun için harcayacağına tabir olunur.

Rüyada dileğinin kabul olmadığını görmek mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına işarettir.

Rüyada duanın kabul olmadığını görmek böylece hayatından memnun olacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada namazın kabul olmadığını görmek rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada abdestin kabul olmadığını görmek sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına rivayet eder.

Rüyada iş başvurusunun kabul olmadığını görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments