Rüyada duvarın içinden su akması

Rüyada duvarın içinden su akması düzenli bir işe girileceğine, isteklerinin yerine geleceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, canın sıkılacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına inanılır.

Rüyada duvarın içinden su akması gördüyseniz:

  • Evde ya da işde aniden ortaya çıkacak değişiklikler veya tadilat işleri yararlı sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Rüyada duvarın içinden su akması sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine alamet eder.

Rüyada bir duvarın içinden geçmek yeni projelerin ve planların tutacağına, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine inanılır.

Rüyada duvarın içinden yılan çıkması rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, sonucun kendisi için çok iyi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada duvarın içinden geçmek rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına delalet eder.

Rüyada birinin duvarın içinden geçtiğini görmek kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına delalet etmektedir.

Rüyada taş duvarın yıkılması sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvarın erimesi yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada duvarın yok olması aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.