Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması

Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, hasretin biteceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması gördüyseniz:

  • İletişim kuramamak, bazı aletlerinizin bozulması, insanlarla sert konuşmalar yapmak veya dalgınlık nedeniyle bazı eşyalarınızın kaybolması gibi küçük olaylar olabilir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında taşıması uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni kucağında taşıması hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek vermek kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin kucağında uyumak eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin kucağında erkek bebek görmek geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin kucağında olmak hak yoluna döneceğine, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin kucağında bebek olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kucağında oturmak ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments