Rüyada eski sevgilinin seni boğması

Rüyada eski sevgilinin seni boğması duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, tecrübe kazandıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, işlerinde kara geçeceğine, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması gördüyseniz:

  • Farklı prensipleri, ölçüleri veya yaşam tarzı olan bir kişiyle ilişkinizi sorgulamanız duygusal sorunlara neden olabilir.

Rüyada eski sevgilinin seni önemsememesi çirkin bir iş yapmaya, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni beğenmesi borçlarını ödemekte zorlanacağına, bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması borçların kısa süre içinde ödeneceğine, bunun şans olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni aldatması bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni dövmesi kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin seni görmemesi kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments