Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine, zahmete ve meşakkate düşeceğine, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi gördüyseniz:

  • Tam olarak formüle etmeden önce planlarınızı detaylı olarak diğerleriyle paylaşmamanızda fayda var.

Rüyada eski sevgilinin seni kaldırması ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni önemsememesi önünün açılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin seni bıçaklaması adını herkese duyuracağına, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni üzmesi iyi bir aile reisi ve baba olacağına, aile saadetinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni boğması eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin seni görmemesi kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni aldatması verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni reddetmesi yolunun açılacağına, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments