Rüyada gözün üstünde yara görmek

Rüyada gözün üstünde yara görmek gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözün üstünde yara gördüyseniz:

  • Duygularınızı tartışabilir veya eskiden gelen çözümlenmemiş konuları hatırlatabilirsiniz.

Rüyada gözün üstünde yara görmek hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına delalettir.

Rüyada sol gözün yara olması sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına delalettir.

Rüyada gözün yara olduğunu görmek çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözün yara olması maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada gözün içinde yara çıkması çaresiz durumlarda kalacağına, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada el üstünde yara görmek söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada burnunun üstünde yara olması daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, ün ve itibar sahibi olacağına yorulur.

Rüyada sağ elin üstünde yara görmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments