Rüyada iki kişi tarafından sıkıştırılmak

Rüyada iki kişi tarafından sıkıştırılmak karalar bağlayacağına ve üzüntüden yataklara düşeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki kişi tarafından sıkıştırılmak gördüyseniz:

  • Evli bir erkek bile olsanız sizde yeni heyecanlar uyandıracak bir maceraya başlamansı olasıdır.

Rüyada iki kişi tarafından kaçırılmak kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki kişi tarafından sıkıştırılmak daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki kişi tarafından bıçaklanmak kazancı arttıracağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine inanılır.

Rüyada bir kişi tarafından dövülmek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına inanılır.

Rüyada bir kişi tarafından kovalanmak işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, uzun yıllar boyunca çok büyük bir kırgınlık ve küskünlük yaşayacaklarına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kişi tarafından öldürülmek şansın önünün kesileceğine, anne baba duası alınacağına inanılır.

Rüyada ölen kişi tarafından dövülmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişi tarafından kıskanılmak büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, güç kaybedeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments