Rüyada kafasını kazıtmak

Rüyada kafasını kazıtmak üzücü haberler alacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafasını kazıtmak gördüyseniz:

  • İlişkilerin reformize olması gerekiyor.

Rüyada kafasını şiş görmek kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine delalet eder.

Rüyada kafasını kırmak garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada kafasını kazıtmak elinin dara düşmeyeceğine, özgüveninin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kafasını yarmak zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, işinden ve parasından olacağına delalettir.

Rüyada iki kişinin kafasını kesmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kafasını yaralamak kendisini bir türlü toparlayamayacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına işaret eder.

Rüyada çiğ balık kafasını kesmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, hızlanacağına alamet eder.

Rüyada birisinin kafasını yarmak mutluluktan havalara uçulacağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments