Rüyada kafasını şiş görmek

Rüyada kafasını şiş görmek ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, sıkıntılarının artacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kafasını şiş gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebilir veya kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kafasını kırmak hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada kafasını şiş görmek şansının geri döneceğine, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına delalettir.

Rüyada kafasını kazıtmak eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine alamet eder.

Rüyada kafasını yarmak onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın kafasını koparmak huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, temize çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kadının kafasını koparmak bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılanların kafasını koparmak onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada kocanın kafasını yıkamak sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments