Rüyada kapalı mezar görmek

Rüyada kapalı mezar görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, para sıkıntısından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapalı mezar gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi, duygularınızı veya niyetlerinizi paylaşabileceğiniz ortamlara girebilir, keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada kapalı mezar görmek bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, kendi dualarının allah katında kabul olacağına yorulur.

Rüyada üstü kapalı mezar görmek maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapalı mezar çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada üstü kapalı boş mezar görmek heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada kapalı olmayan birini kapalı görmek sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına işarettir.

Rüyada mezar taşı olmayan mezar görmek ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına tabir olunur.

Rüyada mezar üstünde mezar görmek eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada mezar içinde mezar görmek genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, ona özlemle sarılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments