Rüyada karnının acıkması

Rüyada karnının acıkması bebek sahibi olunacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnının acıkması gördüyseniz:

  • Diplomatik davranıp, olayları en basit şekliyle ele alabilirsiniz.

Rüyada karnının ısırılması yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada karnının acıkması yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine delalettir.

Rüyada karnının yarılması atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnının okşanması borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada karnının kesilmesi girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına işarettir.

Rüyada birinin karnının yanması sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına işarettir.

Rüyada ölünün karnının ağrıması uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada karnının sarktığını görmek sıkıntıların sona ereceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, malının ve parasının da artacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments