Rüyada karnının okşanması

Rüyada karnının okşanması sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada karnının okşanması gördüyseniz:

  • Bir şey düşünürken başkalarının sözleri sizi pek etkilememeli, kendinizle başbaşa olun.

Rüyada karnının ısırılması kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada karnının kesilmesi kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına işaret eder.

Rüyada karnının okşanması hayallerinin peşinden gideceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnının yarılması işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada karnının acıkması ticaretin değer ve hız kazanacağına, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağına delalettir.

Rüyada karnının büyük olması her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına, iyileşeceğine yorulur.

Rüyada birinin karnının patlaması eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine delalettir.

Rüyada karnının delindiğini görmek kazançlı adımlar atılacağına, yüzünün de güleceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments