Rüyada karnının ısırılması

Rüyada karnının ısırılması mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, iyiliğe ve güzelliğe, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada karnının ısırılması gördüyseniz:

  • Kendinizi her zamankinden daha fazla görünür kılabilirsiniz.

Rüyada karnının kesilmesi verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına delalet eder.

Rüyada karnının okşanması kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada karnının yarılması insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnının ısırılması üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada karnının acıkması çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin karnının patlaması kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine inanılır.

Rüyada karnının büyük olması aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, işinde ustalaşacağına rivayet eder.

Rüyada karnının şişmesini görmek ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments