Rüyada köpeğin atı yemesi

Rüyada köpeğin atı yemesi bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, yeni bir araba satın alınacağına, sıkıntılarını atlatacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin atı yemesi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki insanın beklentileri sizin beklentilerinizle uyuşmayabilir.

Rüyada köpeğin yol kesmesi maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada bir köpeğin insanı sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin bağırması dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine işarettir.

Rüyada iki köpeğin ısırması başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına inanılır.

Rüyada köpeğin kapması manevi olarak ferahlayacağınıza, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin kovalaması hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada köpeğin sevinmesi rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin sakinleşmesi rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments