Rüyada kulak deliğinin kapanması

Rüyada kulak deliğinin kapanması kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet eder.

Rüyada kulak deliğinin kapanması gördüyseniz:

  • Bazı konuları bir deneme ya da test gibi görmeniz yanlış olabilir.

Rüyada kulak deliğinin açılması büyük bir başarının elde edileceğine, ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kulak deliğinin kapanması ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine alamet eder.

Rüyada kulak deliğinin büyümesi zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulak deliğinin yara olması hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine işarettir.

Rüyada kulak deliğinin iltihaplanması aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulak deliğinin yırtıldığını görmek ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, kalp kırmaya alamet etmektedir.

Rüyada kulak deliğinin kanaması hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet eder.

Rüyada kulak deliğinin yırtılması hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alihan

Merhaba.. Rüyamda annemin kulağının kapandığını gördüm ve kulağın olduğu yer dümdüzdü ne anlama gelir acaba

Melek

Rüyamda kulak deliklerim tıkanmış kapanmış bende kız kardeşimin eski bir çift küpesi vardı onları alıp kulağıma takmak istedim bir kulağıma koydum ama diğer kulağım tıkanmıştı bende sürekli küpeyi takmaya çalışıyorum ama olmuyordu en sonunda bir kere daha denedim küpe kulak deliğine girdi delikten küçük beyaz bir kir çıktı(gerçekte kulağım delik değil)bir yandan ise bir odanın içerisindeyim duvarın birazı kırık banyoda ablam elini yıkıyor tüm suyu odanın içerisine geliyor ablamı da görüyorum

Melek

Teşekkürler hayırlı günler