Rüyada liseden mezun olamamak

Rüyada liseden mezun olamamak bazı ortaklıklar kuracağına, günah ve suç işleyeceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, çok uğraş vereceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada liseden mezun olamamak gördüyseniz:

  • Mevcut bazı konularda belli bir ilerleme kaydetmek üzeresiniz.

Rüyada liseden mezun olamamak güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, iyi geçiminin devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada liseden mezun olduğunu görmek yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına tabir olunur.

Rüyada liseden mezun olmadığını görmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine inanılır.

Rüyada liseden mezun olmak insan içine çıkmak istemeyeceğine, ondan faydalanacağına inanılır.

Rüyada liseden arkadaşları görmek gelişim içine gireceğine, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada liseden atılmak o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına delalet eder.

Rüyada liseden arkadaş görmek sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, dertlerinin artacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada mezun olmak hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments