Rüyada ölünün bekletilmesi

Rüyada ölünün bekletilmesi zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine alamet eder.

Rüyada ölünün bekletilmesi gördüyseniz:

  • Sözünü tutmayan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Rüyada ölünün dirilmesi gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün korkması yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün nar yemesi dileklerinin de kabul olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına delalettir.

Rüyada ölünün olmesi çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki ölünün konuşması ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün duası hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına işaret eder.

Rüyada ölünün bitlenmesi çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına alamet eder.

Rüyada ölünün nikahlanması hayra ve esenliğe, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.