Rüyada pahalı parfüm

Rüyada pahalı parfüm kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, projenin gerçekleştirileceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, hak yolundan uzaklaşacağına, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, esenlik içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada pahalı parfüm gördüyseniz:

  • Size sorulan sorulara doğru cevaplar vermeniz gerekiyor.

Rüyada çok pahalı ev almak ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, hayallere kavuşulacağına işarettir.

Rüyada pahalı ev almak her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada pahalı parfüm çok kötü sonuçlar doğuracağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına işarettir.

Rüyada pahalı çanta girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada pahalı tatlı görmek hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pahalı kol saati bulmak çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada pahalı gömlek görmek musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pahalı ilaç almak de rahatının yerine geleceğine, arzularına ve emellerine kavuşacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.