Rüyada sallanmak salıncakta

Rüyada sallanmak salıncakta işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sallanmak salıncakta gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket etmiş kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz.

Rüyada evi sallanmak iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, şansının kötüye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada hızlı sallanmak büyük bir boşluğa düşeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada ip üzerinde sallanmak zararının büyük olacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada tavanda sallanmak sağlık sorunlarının başgöstereceğine, arif ve alim kimseler arasına gireceğine inanılır.

Rüyada sandalyede sallanmak sermayesinin boşa gideceğine, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada merdivende sallanmak maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada depremle sallanmak geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada sallanmak salıncakta sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, ibadete ağırlık verileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.