Rüyada sevdiği erkeğin onu öpmesi

Rüyada sevdiği erkeğin onu öpmesi sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, adını kirleteceğine, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin onu öpmesi gördüyseniz:

  • Belli işlerinizi bitirebilmek için gereken zamanı ayırmanız gerekiyor.

Rüyada sevdiği erkeğin onu öpmesi çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada sevdiği erkeğin konuşması en doğru şekilde öğreneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin kardeşini görmek rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına delalettir.

Rüyada sevdiği erkeğin ceketini giymek elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin elini tutmak sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği bir erkeğin elini tutmak çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği erkeğin evine gelmesi yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin ayakkabısını görmek ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, hayallere kavuşulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments