Rüyada sigara çalınması

Rüyada sigara çalınması hasret içinde kalacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sigara çalınması gördüyseniz:

  • Yaratıcı çözümler iyi görünmenizi sağlayacak.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına yorulur.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, üzüleceğine, pişman olacağına tabir olunur.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sigara izi iyileşeceğine, toparlanacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments